slider-layer

تازه ها

آخرین اطلاعات جشنواره های هیجان انگیز، اخبار محصولات و اطلاعات مرتبط را در اینجا بیابید.

خدمات پس از فروش و گارانتی

icon 1

مراکز خدمات

در این بخش با انتخاب هر شهر، نمایندگی‌های مدیاپردازش مشخص بوده که در کنار آن‌ آدرس، شماره تلفن و نام نمایندگی نیز قابل مشاهده می‌باشد.

شرایط گارانتی

1. استفاده ، نگهداری و یا هرگونه کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی2. خرابی به دلیل استفاده از هرگونه وسایل جانبی ویا غیر استاندارد تایید نشده از سوی شرکت...

ثبت و پیگیری شکایات

در این قسمت می‌توانید هر گونه انتقاد، پیشنهاد و شکایتی را ثبت کنید

درخواست تعمیر و پیگیری

در این قسمت می‌توانید درخواست تعمیر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و درخواست‌های ثبت شده را پیگری کنید.

بررسی اعتبار گارانتی

جهت بررسی مدت زمان باقی مانده از اعتبار گارانتی می توانید به کمک پورتال آنلاین از اعتبار باقی‌مانده گارانتی دستگاه خود مطلع شوید.

فروشگاه آنلاین مدیا پردازش

یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی تلفن همراه در ایران است که با ارائه محصولات مختلف با گارنتی معتبر و رجیستر شده، بهترین گزینه خرید آنلاین تلفن همراه برای همکاران گرامی می باشد. همچنین برای خرید آسان تر می توانید با دانلود نسخه اندروید و یا نصب وب اپلیکیشن ios یک خرید مطمئن و سریع را تجربه کنید.

درباره ما

هیئت مدیره شرکت مدیا پردازش با پشتوانه ای بیش از 15 سال فعالیت در بازار فناوری اطلاعات تصمیم به احداث شرکت مدیا پردازش در سال 1389 گرفتند. شرکت مدیاپردازش فعالیت خود در بازار ICT ایران را با محوریت واردات معتبرترین برندهای جهانی لپ تاپ و تبلت به بازار ایران و توزیع آن در سراسر کشور، آغاز کرد. نتایج فعالیت مدیاپردازش در این حوزه بسیار درخشان بوده است، به طوری که شرکت توانست ظرف مدت 2 سال، سهم بازار بزرگی را در زمینه فروش لپ تاپ به دست آورده و به یکی از موفق ترین فعالان بازار ICT ایران تبدیل شود. در عین حال، اگرچه موفقیت مدیاپردازش در به دست آوردن سهم چشمگیر بازار، به خودی خود دستاورد بسیار بزرگی برای شرکت محسوب می شود ...