slider-layer

تازه ها

آخرین اطلاعات جشنواره های هیجان انگیز، اخبار محصولات و اطلاعات مرتبط را در اینجا بیابید.

طرح تشویقی فروردین ماه مـدیـا پــردازش

icon 1

مراکز خدمات

در این بخش با انتخاب هر شهر، نمایندگی‌های مدیاپردازش مشخص بوده که در کنار آن‌ آدرس، شماره تلفن و نام نمایندگی نیز قابل مشاهده می‌باشد.

شرایط گارانتی

شرایط تعویض گوشی های جی پلاس در صورت دارا بودن شرایط تعویض ،ده روز پس از فعالسازی در سامانه همتا که این امر برای گوشی های سایر برندهای شرکت که در لیبل گارانتی آنها...

ثبت و پیگیری شکایات

در این قسمت می‌توانید هر گونه انتقاد، پیشنهاد و شکایتی را ثبت کنید

درخواست تعمیر و پیگیری

در این قسمت می‌توانید درخواست تعمیر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و درخواست‌های ثبت شده را پیگری کنید.

بررسی اعتبار گارانتی

جهت بررسی مدت زمان باقی مانده از اعتبار گارانتی می توانید به کمک پورتال آنلاین از اعتبار باقی‌مانده گارانتی دستگاه خود مطلع شوید.

فروشگاه آنلاین مدیا پردازش

یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی تلفن همراه در ایران است که با ارائه محصولات مختلف با گارنتی معتبر و رجیستر شده، بهترین گزینه خرید آنلاین تلفن همراه برای همکاران گرامی می باشد. همچنین برای خرید آسان تر می توانید با دانلود نسخه اندروید و یا نصب وب اپلیکیشن ios یک خرید مطمئن و سریع را تجربه کنید.

درباره ما

مدیاپردازش تداعی کننده تعهد، تخصص و اعتماد در  اذهان مخاطبان خود بوده که این دستاورد، میراث ارزشمندی است که از دل یک دهه پشتکار و رشد و شکوفایی به بار نشسته است. هم اکنون این شرکت، با بهره‌مندی از دانش حاصل از سال‌ها تجربه‌ی نشات گرفته از کارکردن با برندهای جهانی، به جایگاهی تکیه داده که نمایانگر  ایفای نقشی به‌سزا در تامین و پشتیبانی محصولات ICT در بازار ایران می‌باشد چرا که با شبکه‌ای گسترده از فروشندگان، در جای‌جای ایران پهناور، سبد کالاهای متنوعی از برندهای به‌نام این حوزه از جمله  Apple   Huawei ,Samsung ,Xiaomi ,Honor را با گارانتی معتبر شرکت خدمات مشتری مدیاجی به دست مصرف کنندگان نهایی می‌رساند. با توجه به اینکه در بازار پر تلاطم و پر رقابت کالاهای دیجیتال، ریسک‌پذیری و ثبات‌قدم در کنار آینده‌نگری از ویژگی های لازم برای موفقیت است، مدیاپردازش با چشم‌اندازی روشن از آینده، این ویژگی‌ها را در بدنه سازمانی خود پرورش داده و با بهره‌مندی از سرمایه‌های انسانی توانمند، روز به روز به سمت تحقق اهدافش گام بر‌می‌دارد. ما باور داریم در بازاری که ثانیه‌ها، نتیجه را مشخص می‌کنند بایستی هرلحظه برای رسیدن به رویاهایمان تلاش کنیم تا شاهد به ثمر رسیدن آنچه باشیم که می‌خواهیم.